Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartośćForum bankowe soskredyt.pl - kredyty, pożyczki, chwilówki, finansowanie firm

Witamy na SOSFinansowe.plLogowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Rejestracja
Witamy na SOSFinansowe.pl – najlepszym miejscu w sieci do rozmów o finansach. Nasze forum, to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy interesują się finansami, a także dla tych, którzy chcą posiąść wiedzę z tego tematu. Tylko u nas możesz porozmawiać zarówno o kredytach, ubezpieczeniach, inwestycjach czy o swojej emeryturze. Jeżeli więc chcesz wiedzieć, w jakim banku znajdziesz najtańszą pożyczkę, gdzie zapłacisz najniższą składkę na ubezpieczenie, gdzie oszczędzać na swoją emeryturę, jak pomnażać swoje oszczędności, sosfinansowe.pl jest dla Ciebie idealnym miejscem. Zapraszamy do szybkiej rejestracji na naszym forum, by w pełni uczestniczyć w forumowym życiu. Proces rejestracji jest niezwykle prosty i szybki, a zajmie Ci to zaledwie kilka minut.

Po dołączeniu będziesz mógł:
 • sprawdzić który bank lub firma ma dla Ciebie najlepszą ofertę,
 • zadawać pytania, gdy masz wątpliwości co do jakiegoś produktu,
 • udzielać odpowiedzi innym, gdy masz na jakiś temat odpowiednią wiedzę,
 • oceniać wszelkiego rodzaju produkty finansowe,
 • rozmawiać z innymi uczestnikami forum.
Serdecznie wszystkich zapraszamy i zachęcamy do jak największej aktywności na forum - do usłyszenia w tematach!

Zmień widoczność Kredyty i pożyczki Kredyty i pożyczki

  Forum Podsumowanie Ostatni post

Kredyty gotówkowe


 1. Opinie o kredytach gotówkowych

Forum poświęcone kredytom gotówkowym, które są oferowane przez banki. To właśnie w tym dziale możesz dowiedzieć się, w którym banku jest aktualnie najniższe oprocentowanie, gdzie można dostać kredyt gotówkowy z minimum formalności, gdzie nie potrzeba zabezpieczenia do kredytu. Możesz tu sam znaleźć potrzebne Ci informacje, lub zadawać pytania forumowym ekspertom, którzy szybko odpowiedzą na każde Twoje zapytanie.

 • 150 tematów
 • 221 odpowiedzi
Czy to prawda, że im mniej... - ostatni post przez pawel87

Kredyty hipoteczne


 1. Opinie o kredytach hipotecznych

Forum poruszające tematy związane z kredytami hipotecznymi i mieszkaniowymi. Jest to dział szczególnie przydatny wszystkim tym, którzy chcą kupić mieszkanie, czy też zdecydować się na budowę domu. To właśnie tutaj można dowiedzieć się, oferta którego banku jest obecnie najtańsza, w którym banku dostaniemy najwięcej kredytu, czy możemy łączyć swoje dochody z dochodami innych osób itp. Doskonałe miejsce, do pogłębienie swojej wiedzy na temat kredytów hipotecznych.

 • 95 tematów
 • 120 odpowiedzi
ustawa frankowa- przejdzie,... - ostatni post przez donat

Kredyty konsolidacyjne


 1. Opinie o kredytach konsolidacyjnych

Forum na którym można rozmawiać o wszelkiego rodzaju kredytach konsolidacyjnych. To właśnie tutaj znajduje się idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy chcieli by połączyć swoje kredyty w jeden i w ten sposób zmniejszyć swoje miesięczne obciążenia finansowe. Doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć kiedy konsolidacja jest opłacalna, jakie zabezpieczenie powinien mieć kredyt konsolidacyjny itp. Możesz tu sam zadawać pytania lub też odpowiadać na pytania innych, jeżeli masz w tym temacie wystarczającą wiedzę.

 • 49 tematów
 • 61 odpowiedzi
Czy mogę skonsolidować debe... - ostatni post przez pawel87

Kredyty samochodowe


 1. Opinie o kredytach samochodowych

Forum które jest przydatne wszystkim tym, którzy chcą kupić samochód korzystając z kredytu samochodowego. To właśnie w tym dziale można dowiedzieć się czy można skredytować samochody używane, czy musimy skorzystać z kredytu oferowanego przez salony, jakie zabezpieczenia kredytów samochodowych stosują banki. Na forum mogą wypowiadać się zarówno te osoby, które szukają odpowiedzi na swoje pytania jak i Ci, którzy orientują się w tym temacie i mogą dzięki temu pomóc innym.

 • 33 tematów
 • 59 odpowiedzi
Leasing a kredyt - ostatni post przez karol84

Karty kredytowe


 1. Opinie o kartach kredytowych

Forum poświęcone kartom kredytowym. To właśnie tutaj można uzyskać najwięcej informacji o „plastikowym pieniądzu”, który coraz częściej znajduje się w naszym portfelu. Jeżeli więc chcesz wiedzieć, jaki bank oferuje najdłuższy okres bezodsetkowy, które banki wydają karty kredytowe dla firm, co zrobić by zastrzec swoją kartę, ten dział odpowie na każde Twoje pytanie. Odpowiedzi można szukać w już istniejących tematach lub też można samemu takowe tematy zakładać.

 • 71 tematów
 • 53 odpowiedzi
Jak naliczane są odsetki? - ostatni post przez pawel87

Pożyczki pozabankowe


 1. Opinie o pożyczkach pozabankowych

Forum poruszające tematy związane z coraz bardziej popularnymi pożyczkami pozabankowymi. Jest to dział dla wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie mogą dostać kredytu w banku i składają wnioski o pożyczki online. Tutaj możesz dowiedzieć się w jakiej firmie dostaniesz pożyczki bez BIK, jakie zabezpieczenia są wymagane przez firmy pożyczkowe, gdzie dostać pożyczki za darmo itp. Zachęcamy do wypowiedzi zarówno tych, którzy z takich pożyczek jeszcze nie korzystali jak i tych, którzy z tym produktem mieli już do czynienia.

 • 238 tematów
 • 221 odpowiedzi
opinie o ofertykredytow.pl - ostatni post przez Andrzej43

Pożyczki społecznościowe


 1. Opinie o pożyczkach społecznościowych

Forum poświęcone coraz bardziej rozwijającym się pożyczkom społecznościowym. To właśnie w tym dziale możesz dowiedzieć się, na jakiej zasadzie można z takiej pożyczki skorzystać, gdzie szukać ofert takich pożyczek, kto może zostać Inwestorem itp. Jest to więc dział zarówno dla tych, którzy chcą pożyczyć pieniądze jak i dla tych osób, które mają nadwyżki finansowe i chcieli by je z zyskiem zainwestować.

 • 35 tematów
 • 30 odpowiedzi
Czy inwestycja w pożyczki s... - ostatni post przez pawel87

SKOK-i


 1. Opinie o SKOKach

Forum poświęcone Spółdzielczym Kasom Oszczędnościowo Kredytowym. Możesz tu dowiedzieć się wszystkiego na temat produktów oferowanych przez SKOK-i, o różnicach pomiędzy tymi instytucjami a bankami, o promocjach które aktualnie one oferują. Zachęcamy do wypowiedzi zarówno tych, którzy chcą w SKOK-u założyć konto, czy złożyć wniosek o pożyczkę, jak i tych którzy z usług tych instytucji już korzystają.

 • 24 tematów
 • 23 odpowiedzi
Czym różni się SKOK od bank... - ostatni post przez pawel87

Oddłużanie i rejestry dłużników (BIK, BIG, KRD)

Forum, poświęcone wszelkiego rodzaju rejestrom dłużników. To właśnie tutaj znajdziesz informacje, kiedy do tych rejestrów można trafić, co zrobić aby poprawić swoją historię kredytową, jak zostać wypisany z rejestru dłużników. Można tu znaleźć wypowiedzi osób które poradziły sobie z problemami ze spłatą zadłużenia, jak i porady ekspertów pozwalające często wyjść z zapaści finansowej.

 • 49 tematów
 • 52 odpowiedzi
Co ile banki aktualizują dane? - ostatni post przez izdebka

Zmień widoczność Finanse osobiste Finanse osobiste

  Forum Podsumowanie Ostatni post

Konta osobiste


 1. Opinie o kontach osobistych

Forum związane z kontami osobistymi. To właśnie tutaj dowiesz się, w którym banku najszybciej założysz konto, gdzie nie musisz za nie płacić, jakie bank daje Ci korzyści za posiadanie w nim konta. Możesz tu zadawać pytania z tego tematu lub też wyrażać opinie na temat kont, które już masz otwarte.
Patron biuro na wynajem Kraków - wynajmij biuro w centrum Krakowa, skorzystaj z biura coworkingowego lub usługi wirtualnego biura w pointoffice - wszystko w atrakcyjnych cenach!

 • 85 tematów
 • 68 odpowiedzi
Konto w Alior Bank - czy je... - ostatni post przez pawel87

Konta oszczędnościowe


 1. Opinie o kontach oszczędnościowych

Forum poświęcone kontom oszczędnościowym. Doskonałe źródło informacji o tym produkcie oszczędnościowym. Możesz tu dowiedzieć się, w którym banku konto jest najlepiej oprocentowane, ile razy możesz za darmo wybierać pieniądze itp. Znajdziesz tu min opinie tych osób, które takie konta mają już otwarte i na dzięki nim powiększają swoje oszczędności.

 • 36 tematów
 • 23 odpowiedzi
Czy z konta oszczędnościowe... - ostatni post przez pawel87

Lokaty


 1. Opinie o lokatach

Forum poświęcone lokatom, które znajdują się w ofercie banków a także SKOK-ów. Dowiesz się tu, gdzie są one oprocentowane najwyżej, czy możesz zerwać lokatę, czy lepsze są lokaty długoterminowe czy też krótkoterminowe. Uzyskasz tu informacje o specjalnych okazjach, promocjach i profitach, jakie może Ci przynieść założenie lokaty.

 • 70 tematów
 • 38 odpowiedzi
Czy lokata zawsze jest bezp... - ostatni post przez pawel87

Zmień widoczność Ubezpieczenia Ubezpieczenia

  Forum Podsumowanie Ostatni post

Ubezpieczenia samochodowe


 1. Opinie o ubezpieczeniach samochodowych

Forum o ubezpieczeniach samochodowych. Dowiesz się tu, gdzie można otrzymać najwyższe zniżki na OC czy AC, w której firmie składki są najniższe, gdzie otrzymasz samochód zastępczy itp. Możesz zadać pytanie w nurtującej Cię kwestii, a z całą pewnością szybko uzyskasz na nie odpowiedź.

 • 51 tematów
 • 38 odpowiedzi
Ranking firm ubezpieczeniowych - ostatni post przez karol84

Ubezpieczenia majątkowe


 1. Opinie o ubezpieczeniach majątkowych

Forum o ubezpieczeniach majątkowych. Jeśli chcesz wiedzieć, w której firmie zapłacisz za polisę najmniej, gdzie najszybciej otrzymasz odszkodowanie, gdzie zakres ubezpieczenia jest największy, zajrzyj do tego działu, a szybko uzyskasz niezbędne informacje. Możesz również sam zapytać i poczekać, aż osoba która zna na nie odpowiedź, rozwieje Twoje wątpliwości.

 • 47 tematów
 • 33 odpowiedzi
Gdzie najtaniej ubezpieczyć... - ostatni post przez pawel87

Ubezpieczenia na życie


 1. Opinie o ubezpieczeniach na życie

Forum o ubezpieczeniach na życie. Znajdziesz tu informacje o najlepszych ofertach na rynku, związanych z polisami na życie i na dożycie. Dowiesz się, dzięki które polisy mają największy zakres ubezpieczenia, w których firmach płaci się składki miesięczne, a w których roczne, gdzie płacone składki są najniższe w stosunku do zakresu ubezpieczenia.

 • 39 tematów
 • 16 odpowiedzi
Nieopłacalna lokata - ostatni post przez pawel87

Ubezpieczenia zdrowotne


 1. Opinie o ubezpieczeniach zdrowotnych

Forum o ubezpieczeniach zdrowotnych. Znajdziesz tu odpowiedzi na wszelkie pytania, związane z dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym, jakie mają w swojej ofercie firmy ubezpieczeniowe. Możesz także sam zadawać wszelkie pytania, związane z tym tematem, a osoby, które z takich ubezpieczeń korzystają, szybko rozwieją twoje wszelkie wątpliwości.

 • 24 tematów
 • 15 odpowiedzi
Czy ubezpieczenie zdrowotne... - ostatni post przez pawel87

Ubezpieczenia w podróży (turystyczne)


 1. Opinie o ubezpieczeniach w podróży (turystycznych)

Forum o ubezpieczeniach w podróży. Czytając ten dział, dowiesz się, czy warto ubezpieczyć się jadąc na wycieczkę, która firma proponuje najniższe składki, gdzie zakres ubezpieczenia jest największy. Możesz pytać, gdy masz jakieś wątpliwości dotyczące polisy lub ubezpieczyciela, możesz również sam odpowiadać innym, jeśli masz doświadczenie lub wiedzę w tym zakresie.

 • 27 tematów
 • 17 odpowiedzi
Ubezpieczenie jest potrzebne? - ostatni post przez pawel87

Zmień widoczność Inwestycje Inwestycje

  Forum Podsumowanie Ostatni post

Fundusze inwestycyjne

Forum o funduszach inwestycyjnych. Dowiesz się tutaj, która firma przynosi swoim klientom najwyższe zyski, jakie składki pobierają fundusze od swoich klientów i czy taka inwestycja ma w ogóle sens. Jeśli masz ulokowane środki w takich funduszach, możesz podzielić się z innymi opiniami na ich temat, czy też polecić dany fundusz inwestycyjny.

 • 15 tematów
 • 27 odpowiedzi
Czy są pewne inwestycje - ostatni post przez P4PConsulting

Giełda

Forum poświęcone Giełdzie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, od czego zacząć inwestycje na giełdzie, jest to właśnie dział dla Ciebie. Oprócz porad dla początkujących, możesz znaleźć tu informacje o najnowszych trendach na Giełdzie Papierów Wartościowych, o akcjach w które warto inwestować, o zyskach, startach itp. Miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto choć trochę zna się na inwestowaniu w papiery wartościowe.

 • 4 tematów
 • 8 odpowiedzi
Giełda papierów wartościowy... - ostatni post przez pawel87

Forex i waluty

Forum poświęcone walutom i sposobach pozwalających uzyskiwać dzięki nim dochody. Znajdziesz tu porady kiedy kupować, kiedy sprzedawać, informacje o internetowych kantorach walutowych, a także o zarabianiu na rynku Forex. Porady, wskazówki, jak zacząć, jak pomnażać swoje fundusze itp. Możesz pytać i odpowiadać, w zależności od stanu Twojej wiedzy i posiadanego doświadczenia.

 • 11 tematów
 • 7 odpowiedzi
Nowa, atrakcyjna propozycja... - ostatni post przez fxmasterking

Surowce

Forum poświęcone inwestowaniu w surowce. Możesz dowiedzieć się tutaj, jakie surowce przynoszą obecnie najwyższe zyski, jakie są perspektywy na najbliższy okres, czy zawsze inwestowanie w surowce przynosi zyski. Jeśli masz jakieś pytania – zadaj je a doświadczeni użytkownicy szybko rozwiążą Twoje problemy.

 • 10 tematów
 • 6 odpowiedzi
Czy inwestycja w złoto jesz... - ostatni post przez Kajtek

Nieruchomości

Forum o inwestowaniu w nieruchomości. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w którym miecie mieszkania są najtańsze, gdzie developerzy oferują najwięcej mieszkań, gdzie można zarobić najwięcej na handlu nieruchomościami – jest to miejsce dla Ciebie. Jeśli masz jakieś pytania, zadaj je tutaj a szybko uzyskasz na nie odpowiedź.

 • 3 tematów
 • 10 odpowiedzi
Jak inwestować w nieruchomo... - ostatni post przez pawel87

Zmień widoczność Emerytury Emerytury

  Forum Podsumowanie Ostatni post

I Filar (ZUS)

Forum poświęcone emeryturom wypłacanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Możesz dowiedzieć się tutaj, jak działa system emerytalny w Polsce, czy będąc na emeryturze można pracować, kiedy można iść na emeryturę, komu przysługuje wcześniejsza emerytura itp. Gdy nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię pytania – możesz sam je zadać, a z całą pewności ąosoby dobrze zorientowane w temacie, szybko udzielą Ci poprawnej odpowiedzi.

 • 16 tematów
 • 19 odpowiedzi
Zasiłek przedemerytalny - ostatni post przez pawel87

II Filar (OFE)

Forum poświęcone Otwartym Funduszom Emerytalnym. Możesz w tym dziale szukać informacji otym jak funkcjonują fundusze, jakie wypracowują zyski, czy i kiedy można zmienić swój Fundusz Emerytalny, czy opłaca się zapisywać do Otwartych Funduszy Emerytalnych. Gdy chcesz rozwiać swoje wątpliwości, zadaj tutaj pytanie a na pewno szybko uzyskasz odpowiedź, która Cię usatysfakcjonuje.

 • 9 tematów
 • 4 odpowiedzi
Co wybraliście ZUS, czy OFE? - ostatni post przez bluro

III Filar (IKE i IKZE)

Forum poświęcone indywidualnemu oszczędzaniu na swoją emeryturę. Możesz dowiedzieć się tutaj, jak najlepiej pomnażać swoje pieniądze, które chcesz wypłacać gdy osiągniesz wiek emerytalny, czy IKE jest dobrą formą oszczędzania, dlaczego należy oszczędzać na swoją przyszłą emeryturę. Możesz zadawać tutaj wszelkie pytania, na które szybko otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi.

 • 12 tematów
 • 8 odpowiedzi
Co to III filar - ostatni post przez pawel87

Zmień widoczność Inne Inne

  Forum Podsumowanie Ostatni post

Hydepark

Miejsce na forum, gdzie można rozmawiać na wszystkie tematy, nie tylko związane ze sferą finansową. Przeczytałeś jakąś ciekawą książkę, nie wiesz gdzie pojechać na urlop, masz jakieś ciekawe hobby, czy może chcesz się pochwalić jakimiś specjalnymi umiejętnościami – ten dział jest dla Ciebie. Możemy tu pisać o wszystkim i o wszystkich, oczywiście zachowując pełną kulturę w swoich wypowiedziach i nie obrażając nikogo.

 • 18 tematów
 • 48 odpowiedzi
MegaMillions, EuroJackpot i... - ostatni post przez bestplejer

Praca w finansach

Jeśli pracowałeś lub pracujesz w jakiejś firmie związanej z finansami, to miejsce na forum jest właśnie dla Ciebie. Możesz tu wyrażać opinie na temat swojej firmy, produktów które ona oferuje i ewentualnych zmianach w strategii firmy. Prosimy o rzetelne wypowiedzi, dzięki czemu uczestnicy forum, będą mogli wyrobić sobie odpowiednią opinie na temat poszczególnych firm.

 • 1 tematów
 • 6 odpowiedzi
Jak założyć firmę pożyczkową - ostatni post przez Pablito88

Reklama i ogłoszenia

Jeśli prowadzisz jakąś firmę, której działalność jest związana z sektorem finansowym, możesz w tym dziale aktywnie ją reklamować. Opisz profil swojej działalności, jak możesz pomóc uczestnikom forum, w jaki sposób mogą się z tobą kontaktować. W ten sposób pomożesz rozwijać swoją firmę, a forumowicze będą mieli ułatwione zadanie, gdy będą musieli skorzystać z jakiegoś produktu finansowego.

 • 20 tematów
 • 1 odpowiedzi
Kredyty dla każdego - potrz... - ostatni post przez polskafinanse

Kosz

Wszelkie nieodpowiednie tematy.

 • 3 tematów
 • 0 odpowiedzi
Bezkonkurencyjne oferty kre... - ostatni post przez FirmyFinansowanie

POLECAMY

KRYPTOWALUTY

KRYPTOWALUTY KURSY

Partnerzy

KantoryWalut.pl - porównywarka kantorów internetowych Darmowa porównywarka internetowych kantorów wymiany walut. Zaoszczędź pieniądze omijając przewalutowanie bankowe oraz prowizje i wybierz swój kantor online.

Kwop - kwota wolna od podatku, porady podatkowe, polityka
Portal poruszający tematy związane z podatkami i polityką. Porusza kwestię kwoty wolnej od podatku, publikuje najnowsze informacje związane z projektami ustaw oraz publikuje przydatne poradniki podatkowe.
E-BS - kredyty, pożyczki, konta bankowe i lokaty E-BS.pl to portal finansowy publikujący artykułu, zestawienia i rankingi najpopularniejszych produktów finansowych - kredytów, pożyczek, kont oszczędnościowych, lokat i innych.

Najpopularniejsze tematy

Losowe tematy

 
 • 2477 Napisanych postów
 • 532 Wszystkich użytkowników
 • Andrzej43 Najnowszy użytkownik
 • 148 Najwięcej aktywnych

4 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych   (Wyświetl pełną listę)


Yahoo

O forum

SOS Finansowe to forum poświęcone wszelkim sprawą związanym z finansami. To właśnie tutaj każdy może się dowiedzieć, który bank oferuje najlepsze kredyty hipoteczne, która firma pożyczkowa posiada najtańsze chwilówki online, gdzie jest najwyższe oprocentowanie lokat, jak oszczędzać na emeryturę, czy też gdzie ubezpieczyć swój majątek. Przeglądając poszczególne działy, można posiąść podstawową wiedzę na temat poszczególnych produktów finansowych i poznać zasady ich funkcjonowania. Ale uczestnicy forum mogą nie tylko w sposób bierny czytać wpisy. Mogą oni sami je tworzyć zadając pytania, czy też udzielając odpowiedzi. Dzięki temu forum to stanie się wiarygodne i każdy będzie mógł wyrobić sobie prawdziwą opinię o bankach, firmach pożyczkowych (pozabankowych) czy ubezpieczeniowych. Zachęcamy więc wszystkich do wyrażania swoich opinii, zadawania pytań związanych z produktami finansowymi i nie tylko. Pamiętajmy, że każdy ma tu prawo do własnego zdania, pod warunkiem, że będzie ono wyrażone w sposób jasny i kulturalny.

Forum Depresja