Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartość
Witamy na SOSFinansowe.plLogowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Rejestracja
Witamy na SOSFinansowe.pl – miejscu w którym każdy może porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z finansami.
Interesujesz się kredytem, pożyczką, chcesz założyć lokatę, kupić ubezpieczenie lub pomnożyć swój majątek – to forum jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do rejestracji, dzięki czemu można stać się pełnowartościowym członkiem naszej społeczności. Cały proces jest bardzo prosty i trwa tylko kilka sekund.

Po rejestracji możesz:
 • sprawdzić który bank lub firma ma dla Ciebie najlepszą ofertę,
 • zadawać pytania, gdy masz wątpliwości co do jakiegoś produktu,
 • udzielać odpowiedzi innym, gdy masz na jakiś temat odpowiednią wiedzę,
 • oceniać wszelkiego rodzaju produkty finansowe,
 • rozmawiać z innymi uczestnikami forum.
Serdecznie wszystkich zapraszamy i namawiamy do jak największej aktywności na forum - do usłyszenia w tematach!
 
Guest Message by DevFuse

Kredyty i pożyczki


Subfora

Kredyty gotówkowe


 1. Opinie o kredytach gotówkowych

Forum poświęcone bankowym kredytom gotówkowym. Dzięki informacjom znajdującym się w tym dziale, dowiesz się, w którym banku kredyty gotówkowe mają najniższe oprocentowanie, który bank proponuje kredyty bez poręczyciela, gdzie można uzyskać pieniądze najszybciej itp. Możesz tu zadawać wszelkie pytania, związane z kredytem gotówkowym, możesz sam opisywać wszelkie nowości, które proponują swoim klientom banki.

 • 147 tematów
 • 199 odpowiedzi
Kredyt w banku w którym mam... - ostatni post przez abaspt

Kredyty hipoteczne


 1. Opinie o kredytach hipotecznych

Forum poświęcone kredytom hipotecznym i mieszkaniowym. Jeśli chcesz kupić mieszkanie, wybudować dom, zrobić remont, a nie wiesz: jak ubiegać się o kredyt, który bank ma najlepsze warunki kredytowe, gdzie formalności można załatwić najszybciej, w dziale tym znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Możesz również sam pytać, a odpowiedzi udzielą Ci osoby, które korzystały lub korzystają z takich kredytów, czyli z najpewniejszego źródła.

 • 94 tematów
 • 107 odpowiedzi
Czy w MdM potrzeba wkładu w... - ostatni post przez bluspc

Kredyty konsolidacyjne


 1. Opinie o kredytach konsolidacyjnych

Forum poświęcone kredytom konsolidacyjnym i refinansowym. Gdy nie radzisz sobie ze swoimi obciążeniami finansowymi, gdy chciałbyś, aby Twoje miesięczne obciążenia kredytowe były niższe, w dziale tym znajdziesz podpowiedzi co zrobić, by zmniejszyć ilość posiadanych kredytów, albo obniżyć ich raty. Możesz też sprawdzić, kiedy konsolidacja kredytów będzie się opłacała i który bank takiego kredytu konsolidacyjnego może Ci udzielić.

 • 49 tematów
 • 50 odpowiedzi
Dlaczego kredyty konsolidac... - ostatni post przez agnieszka195

Kredyty samochodowe


 1. Opinie o kredytach samochodowych

Forum poświęcone kredytom samochodowym. Tylko tutaj dowiesz się, który bank proponuje najlepsze warunki kredytowe, gdzie pieniądze możesz uzyskać najszybciej i na jakie pojazdy możesz je przeznaczyć. Osoby, które korzystały już z takich kredytów, doradzą jakie dokumenty są niezbędne do uzyskania kredytu samochodowego, jakie zabezpieczenie jest najlepsze, a także na wiele innych pytań związanych z takimi kredytami.

 • 32 tematów
 • 35 odpowiedzi
Kredyt samochodowy czy gotó... - ostatni post przez kaslok

Karty kredytowe


 1. Opinie o kartach kredytowych

Forum poświęcone kartom kredytowym. Jeśli masz jakieś pytania związane z kartami kredytowymi, możesz je w tym dziale zadać, a na pewno odpowiedź uzyskasz bardzo szybko. Dowiesz się tu min, co zrobić, gdy bankomat nie zwróci Ci karty, który bank przyznaje najwyższe limity, w którym banku karty kredytowe mają najdłuższy okres bezodsetkowy. Znajdziesz tu też informacje o wszelkich promocjach, jakie znajdują się w ofertach wszystkich banków.

 • 71 tematów
 • 43 odpowiedzi
Jak długo trzeba czekać na... - ostatni post przez Kuba hugo

Pożyczki pozabankowe


 1. Opinie o pożyczkach pozabankowych

Forum poświęcone pożyczkom pozabankowym. Jeśli nie chcesz lub nie możesz korzystać z ofert bankowych, dowiesz się tutaj, która firma pożyczkowa oferuje pożyczki za darmo, gdzie można dostać pożyczki bez BIK, w której firmie nie potrzeba poręczyciela, a także gdzie pożyczka jest najtańsza. Osoby, które już z tego produktu korzystały, odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

 • 211 tematów
 • 182 odpowiedzi
Do jakiej firmy udać się po... - ostatni post przez Michal29

Pożyczki społecznościowe


 1. Opinie o pożyczkach społecznościowych

Forum poświęcone pożyczkom społecznościowym. Jeśli nie wiesz jak możesz pożyczyć pieniądze za pośrednictwem specjalnych portali oferujących pożyczki społecznościowe, zajrzyj tu i poszukaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Także jeśli posiadasz nadwyżki finansowe i chciałbyś uzyskać większe zyski niż na bankowych lokatach, dowiesz się tutaj jak zostać Inwestorem i pomnażać swój majątek.

 • 30 tematów
 • 21 odpowiedzi
Czy inwestycja w pożyczki s... - ostatni post przez Lekki

SKOK-i


 1. Opinie o SKOKach

Forum poświęcone Spółdzielczym Kasom Oszczędnościowo Kredytowym. Możesz to dowiedzieć się na jakich zasadach one funkcjonują, czy mają lepsze oferty od banków, co zrobić aby stać się członkiem SKOK. Znajdziesz tu informacje na temat ich produktów, aktualnych promocji, a jeśli będziesz chciał, możesz sam zadać pytanie, by szybko uzyskać na nie pytanie, od osób, które już z produktów SKOK korzystały.

 • 24 tematów
 • 19 odpowiedzi
Czym różni się SKOK od bank... - ostatni post przez Marian Kupala

Oddłużanie i rejestry dłużników (BIK, BIG, KRD)

Forum poświęcone instytucjom, które zajmują się rejestracją wszystkich tych, którzy w nieterminowy sposób regulują swoje zobowiązania. Możesz dowiedzieć się tu jak można do nich trafić, a także jak po spłaceniu zaległości wyczyścić swoją kartotekę. Osoby, które miały podobne przypadki, opowiedzą jak można sobie poradzić z takimi problemami, a ponadto dowiesz się tu, które banki czy inne instytucje mogą pomóc Ci w takiej sytuacji.

 • 49 tematów
 • 48 odpowiedzi
Upadłość konsumencka w Angl... - ostatni post przez ecpu