Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartość
Witamy na SOSFinansowe.plLogowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Rejestracja
Witamy na SOSFinansowe.pl – miejscu w którym każdy może porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z finansami.
Interesujesz się kredytem, pożyczką, chcesz założyć lokatę, kupić ubezpieczenie lub pomnożyć swój majątek – to forum jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do rejestracji, dzięki czemu można stać się pełnowartościowym członkiem naszej społeczności. Cały proces jest bardzo prosty i trwa tylko kilka sekund.

Po rejestracji możesz:
  • sprawdzić który bank lub firma ma dla Ciebie najlepszą ofertę,
  • zadawać pytania, gdy masz wątpliwości co do jakiegoś produktu,
  • udzielać odpowiedzi innym, gdy masz na jakiś temat odpowiednią wiedzę,
  • oceniać wszelkiego rodzaju produkty finansowe,
  • rozmawiać z innymi uczestnikami forum.
Serdecznie wszystkich zapraszamy i namawiamy do jak największej aktywności na forum - do usłyszenia w tematach!
 
Guest Message by DevFuse

Konta osobiste

Forum poświęcone kontom osobistym, oferowane przez banki i SKOK-i. Dowiesz się tu min, w którym banku opłaty za prowadzenie rachunku są najniższe, gdzie można wykonywać darmowe przelewy, gdzie szybko można uzyskać debet itp. Znajdziesz tu informacje na temat kont internetowych, jak i tradycyjnych, informacje o bankowości mobilnej, a jeśli sam chcesz zadać pytanie, błyskawicznie uzyskasz na nie odpowiedź.

Subfora

Opinie o kontach osobistych

W dzisiejszych czasach, praktycznie każdy dorosły człowiek posiada swoje konto osobiste. Są one proponowane przez wszystkie banki czy też SKOK-i. Dzięki takiemu rachunkowi, możemy w łatwy sposób operować naszymi pieniądzmi, dokonywać przelewów, czy nawet w minimalny sposób oszczędzać. Ale skoro ofert jest bardzo dużo, czasem mamy spory problem z wyborem najlepszej oferty. Albowiem jeden bank nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku, inny daje możliwość wykonywania przelewów za darmo, a jeszcze inny przyznaje szybko dodatkowy limit do konta. Więc jeśli masz swoje własne doświadczenia z bankami w związku z kontami osobistymi, podziel się tutaj nimi, dzięki czemu dasz możliwość wyboru innym najlepszej oferty. Pisz zarówno o pozytywach jak i negatywach, o tym co ci się w danej ofercie podoba, a co nie. Chcemy, aby opinie były rzetelne i prawdziwe.

  • 17 tematów
  • 2 odpowiedzi
Konta osobiste w Alior Bank... - ostatni post przez Syrenka


  • Zaloguj się, aby dodać temat
  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post

  • Zaloguj się, aby dodać temat