Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartość
Witamy na SOSFinansowe.plLogowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Rejestracja
Witamy na SOSFinansowe.pl – miejscu w którym każdy może porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z finansami.
Interesujesz się kredytem, pożyczką, chcesz założyć lokatę, kupić ubezpieczenie lub pomnożyć swój majątek – to forum jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do rejestracji, dzięki czemu można stać się pełnowartościowym członkiem naszej społeczności. Cały proces jest bardzo prosty i trwa tylko kilka sekund.

Po rejestracji możesz:
  • sprawdzić który bank lub firma ma dla Ciebie najlepszą ofertę,
  • zadawać pytania, gdy masz wątpliwości co do jakiegoś produktu,
  • udzielać odpowiedzi innym, gdy masz na jakiś temat odpowiednią wiedzę,
  • oceniać wszelkiego rodzaju produkty finansowe,
  • rozmawiać z innymi uczestnikami forum.
Serdecznie wszystkich zapraszamy i namawiamy do jak największej aktywności na forum - do usłyszenia w tematach!
 
Guest Message by DevFuse

Lokaty

Forum poświęcone lokatom, które znajdują się w ofercie banków i SKOK-ów. Zaglądając tu, możesz dowiedzieć się gdzie są one najwyżej oprocentowane, na jaki czasu można je zakładać, jak wygląda kapitalizacja odsetek itp. Dowiesz się o aktualnych promocjach i o nagrodach, które można wygrać, gdy skorzystasz z oferty jakiegoś banku.

Subfora

Opinie o lokatach

Lokaty to od bardzo dawna jeden z najbardziej popularnych produktów bankowych. Produkt ten pozwala osobom posiadającym nadwyżki finansowe na niewielkie ale stałe i pewne zyski. Banki bardzo chętnie przyjmują depozyty, oferując w zamian popularny "procent". Ale skoro praktycznie wszystkie banki proponują ten produkt, to bardzo trudno zdecydować się na najlepszą dla siebie ofertę. Albowiem warunki proponowane przez te instytucje różnią się od siebie i to nie tylko pod względem oprocentowania. Powstają też różne odmiany tradycyjnych lokat, które są połączone z różnymi innymi produktami finansowymi (więcej o nich dowiesz się na http://www.e-bs.pl/oszczedzanie/lokaty/). Wybór więc jest ogromny i właśnie dlatego prosimy wszystkich, którzy z tego produktu korzystają, aby wyrazili tutaj o nim swoją opinie. Dzięki temu każdy, kto chce ulokować w banku swoje oszczędności, będzie wiedział gdzie udać się i zostawić swoje oszczędności.

  • 19 tematów
  • 0 odpowiedzi
Lokaty w Plus Banku - Opinie - ostatni post przez SOSFinansowe.pl


  • Zaloguj się, aby dodać temat
  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post

  • Zaloguj się, aby dodać temat