Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartość
Witamy na SOSFinansowe.plLogowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Rejestracja
Witamy na SOSFinansowe.pl – miejscu w którym każdy może porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z finansami.
Interesujesz się kredytem, pożyczką, chcesz założyć lokatę, kupić ubezpieczenie lub pomnożyć swój majątek – to forum jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do rejestracji, dzięki czemu można stać się pełnowartościowym członkiem naszej społeczności. Cały proces jest bardzo prosty i trwa tylko kilka sekund.

Po rejestracji możesz:
  • sprawdzić który bank lub firma ma dla Ciebie najlepszą ofertę,
  • zadawać pytania, gdy masz wątpliwości co do jakiegoś produktu,
  • udzielać odpowiedzi innym, gdy masz na jakiś temat odpowiednią wiedzę,
  • oceniać wszelkiego rodzaju produkty finansowe,
  • rozmawiać z innymi uczestnikami forum.
Serdecznie wszystkich zapraszamy i namawiamy do jak największej aktywności na forum - do usłyszenia w tematach!
 
Guest Message by DevFuse

Karty kredytowe

Forum poświęcone kartom kredytowym. Jeśli masz jakieś pytania związane z kartami kredytowymi, możesz je w tym dziale zadać, a na pewno odpowiedź uzyskasz bardzo szybko. Dowiesz się tu min, co zrobić, gdy bankomat nie zwróci Ci karty, który bank przyznaje najwyższe limity, w którym banku karty kredytowe mają najdłuższy okres bezodsetkowy. Znajdziesz tu też informacje o wszelkich promocjach, jakie znajdują się w ofertach wszystkich banków.

Subfora

Opinie o kartach kredytowych

Karty kredytowe, zwane coraz częściej plastikowym pieniądzem, stają się coraz bardziej popularne. Pozwalają one na robienie zakupów nawet wtedy, gdy nie mamy pieniędzy na koncie, a ci, którzy spłacają zadłużenie w terminie, nie muszą za taki kredyt nic płacić. Karty kredytowe, znajdują się w ofercie praktycznie wszystkich banków, a uzyskać je można coraz łatwiej. Banki oferują różne rodzaje kart, które są przeznaczone dla różnych osób. Ale oprócz banków, coraz częściej i inne firmy proponują karty kredytowe, które funkcjonują na identycznych zasadach. W tym gąszczu ofert, czasami ciężko wybrać ten najlepszy produkt, który będzie najlepszy pod względem kosztów czy innych detali. Dlatego też prosimy posiadaczy kart kredytowych, o wyrażenie swoich opinii na ich temat. Z całą pewnością bardzo pomoże to wszystkim tym, którzy chcą ubiegać się o ten produkt kredytowy, w odpowiednim wyborze najlepszej dla nich oferty.

  • 19 tematów
  • 0 odpowiedzi
Karta kredytowa w Plus Bank... - ostatni post przez SOSFinansowe.pl


  • Zaloguj się, aby dodać temat
  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post

  • Zaloguj się, aby dodać temat